Hakkımızda - Malatya Yöresel Ürünler
Malatya Yöresel Ürünler
Çağrı Merkezi
Hakkımızda
Malatya Yöresel (Hikayemiz)

Malatya Yöresel Ailesi Kimdir?

Doğma büyüme Malatya’da çiftçilikle uğraşan ailelerimizin şuandaki kuşaklarıyız. Bu sebeptendir ki işimize olan aşkımız ilk gün ki gibi devam etmekte. Memleketimize olan tutkumuzu tadacağınız her bir ürünümüzde daha iyi anlayacağınıza eminiz. Umarız paketinizi açtıktan sonra içinden çıkanlar en az sizi de bizim kadar mutlu eder.

Siparişlerim Ne Zaman Hazırlanır?

Verdiğiniz siparişlerinizi anında bilgi alırız ödemenin gerçekleştiği ilk dakikadan itibaren sizleri siparişiniz hazırlanıyoruz diyerekten sizi bilgilendir ve sizin için en taze haliyle sipariş verdiğiniz anda taze olarak hazırlanarak en kısa süre içerisinde sizlere siparişinizi hazırlar ve kargolarız.

Süreç Nasıl İşler?

Vereceğiniz siparişler ödemenin gerçekleştiği andan itibaren en taze haliyle paketlenip aynı gün içerisinde kargoya verilir. Bu süreç boyunca tüm adımlar sizin tarafınızdan takip edilebilecek olup Malatya Yöresel ekibi tarafindan anbean bilgilendirileceksiniz

Peki Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Siz sipariş verdiğiniz andan itibaren özenle yetiştirip işlediğimiz tüm ürünleri, özel  ambalajlarında tüm hijyen koşullarına uygun olarak paketleyip kapınıza kadar aynı lezzette ulaştırmaya çalışıyoruz.

Malatya’dan Sevgilerle….

Hızlı Kargo
Siparişinizin Ardından Anında Kargo
Canlı Destek
%100 Müşteri Memnuniyeti
Güvenli Ödeme
256 Bit SSL Şifreleme
Ücretsiz İade
Anında Ücretsiz İade